Bezkompromisowe wypowiedzi, wywiady, książki Pawła Zarzecznego
Weszło

Bezkompromisowe wypowiedzi, wywiady, książki Pawła Zarzecznego

Paweł Zarzeczny nie zostawia nas na tym świecie z pustymi rękami. Oglądanie jego wywiadów było czystą przyjemnością. Czytanie książek – najlepszym złodziejem czasu. Oglądanie w telewizji – prawdziwą ucztą. 

Tu Paweł brylował w Asie Wywiadu:

Tu w Stanie Futbolu, który bez Pawła straciłby 75% jakości:

Chciały go mieć u siebie chyba wszystkie telewizje:

Bo nie bał się ostrych opinii:

 

Ale i potrafił się wzruszyć:

Czy wziąć udział w zabawie, która może pomóc innym:

Poza tym, że lubił występować przed kamerą, to był świetny również na papierze. Tu perełka, rozmowa z Markiem Jóźwiakiem:

JóżwiakPZ
Pisał również książki. „Zawsze byłem najlepszy” to popis bezkompromisowości, popis niezależności, popis bezczelności, która nakazywała Pawłowi nazywać się „najlepszym od czasów Hłaski”.

pawel3

„Mój własny charakter pisma” – książka będąca czymś w rodzaju „the best of” działalności Pawła na Weszło. Felietony, dziennik, wspomnienia Orłów Górskiego i wyraz dzikiej natury Paolo Rivera.

pawel4

Piłka jest okrągła” – jedyna biografia polskiego trenera wszech czasów, z której zysk zapewnił Kazimierzowi Górskiemu godną i spokojną starość.

pawel2

„Jedenastka miliarderów” – przepełniona anegdotami książka o… kasie. Paweł Zarzeczny z Jackiem Kmiecikiem odwiedzili zarabiających fortunę między innymi Koseckiego czy Dziekanowskiego i pogadali szczerze o forsie.

pawel1

 

 

KOMENTARZE (7)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Górne_3%

Całe szczęście, że Paweł zostawił po sobie tyle kapitalnych materiałów. Będzie do czego wracać chociaż wciąż trudno uwierzyć, że już nigdy nie zobaczymy Go w Internecie, TV czy nie poczytamy na Weszło. Ten niepodrabialny styl, fajna szydera, brak sztampy, anegdoty i poczucie humoru… będzie tego wszystkiego brakowało. Nie miałem niestety okazji poznać Pablito osobiście, ale po obejrzeniu prawie wszystkich odcinków OMS, wszystkich Stanów Futbolu z Jego udziałem, a także innych materiałów i po przeczytaniu niezliczonej ilości felietonów zaszkliły się oczy gdy dowiedziałem się o Jego śmierci.
Dzięki Weszło, że chcieliście współpracować z Pawłem Zarzecznym. Brak Pawła Zarzecznego to ogromna strata tak dla portalu, jak i dla czytelników oraz widzów.

Ehh.

Arturro31

Racja w 100%. Ten gość miał cudowny „dar” by zawsze iść pod prąd… Już teraz mi go brakuje.

Uśmiech Koali

Co tu duzo gadac, fajny gosciu.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Devorious

hejtowałem go mocno, ale w pamięci zapadł mi odcinek bomba per bomba z grzywą

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Devorious

był był chodzi mi o odcinek gdzie zarzeczny wyszedl bo sie wkurwil na grzywacza ze pierdoli glupoty

wpDiscuz