Kosmiczny wyczyn Messiego. Pięć asyst i bramka mistrza świata [WIDEO]

Opracowanie:Piotr Rzepecki

05 maja 2024, 08:26 • 1 min czytania 13 komentarzy

Ciężko opisać słowami to, co zrobił Leo Messi w starciu z New York Red Bulls. Inter Miami pokonał rywali 6:2, a mistrz świata zanotował aż pięć asyst, dołożył do tego jedno trafienie. Hat-trickiem popisał się Luis Surarez.

Prawdziwa zabawa Messiego i spółki w meczu z drużyną z Nowego Jorku. Na przerwę Inter Miami schodził z wynikiem 0:1 po golu strzelonym przez belgijskiego napastnika, Dante Vanzeira. W drugiej odsłonie piłkarze Interu zaczęli się rozkręcać i dali prawdziwe show.

W 48. minucie trafił Matias Rojas, który grał swój drugi mecz dla ekipy z Miami. Podał mu Leo Messi. Dwie minuty później trafił już Argentyńczyk po piłce o Luisa Suareza. Następnie drugą bramkę zdobył Rojas, a później w ciągu 12 minut hat-tricka skompletował Luis Suarez.

Zespół gości zdołał jeszcze uderzyć w doliczonym czasie gry. Na 2:6 strzelił Emil Forsberg z rzutu karnego.

Inter Miami jest liderem tabeli Konferencji Wschodniej. Przewaga klubu Davida Bekchama nad drugim Cincinnati wynosi cztery oczka.

Inter Miami – New York Red Bulls 6:2 (0:1)