10 wydarzeń, które mogą odciągnąć Fury’ego od majowego powrotu na ring
Inne sporty

10 wydarzeń, które mogą odciągnąć Fury’ego od majowego powrotu na ring

Andrzej Kostyra pewnie powiedziałby, że to największy cud od czasu wskrzeszenia Łazarza. Tyson Fury poinformował, że wraca na ring! 13 maja zmierzy się z… no właśnie nie wiadomo z kim, ale Brytyjczyk zapewnia, że tego dnia na pewno zawalczy. Cóż, my nie jesteśmy takimi optymistami. Znając Fury’ego od wejścia między liny może go odciągnąć jakiś milion wydarzeń, my wymieniamy pierwszych dziesięć, które przyszły nam do głowy:

1. Uwierzy, że naprawdę jest Batmanem i ruszy w świat w poszukiwaniu Gotham City.

2. Ogłosi na konferencji prasowej, że jest jedynym prawdziwym Królem Cyganów i zacznie tworzyć własne państwo co zajmie go tak bardzo, że zakończy karierę.

3. Tyson wda się w bójkę w jednym z londyńskich barów. W jej efekcie dostanie krzesłem przez łeb, co spowoduje wstrząśnienie mózgu. Ta kontuzja nie pozwoli mu powalczyć.

4. Zamiast na sporcie skupi się na regularnym sączeniu koktajlu. Nocne życie wchłonie go tak bardzo, że nie starczy czasu na trening i trzeba będzie zrezygnować z pojedynku.

5. Pierdolnie to wszystko i wyjedzie do Bournemouth, gdzie otworzy obskurną knajpę z hamburgerami.

6. Uzna, że jednak chce być aktorem i grać w filmach Guy’a Ritchiego.

7. Powie, że do powrotu do boksu może go zmobilizować tylko Władimir Kliczko. A że Ukrainiec walczy z Anthonym Joshuą 29 kwietnia na Wembley, nie ma szans, by 13 maja starł się z Tysonem, wobec czego Brytyjczyk przełoży swój come back na jesień.

8. Wybłaga Jose Mourinho, aby zrobił go jednym ze swoich asystentów w Manchesterze United. W ukochanym klubie będzie dbał o to, żeby jego piłkarze wychodzili na mecze odpowiednio nabuzowani.

9. Artur Szpilka zaproponuje na Facebooku Fury’emu pojedynek. Gdy Tyson to przeczyta, dostanie ataku śmiechu, w efekcie którego naciągnie mięśnie brzucha. Uraz nie pozwoli mu walczyć, Brytyjczyk dołączy tym samym do grona sportowców, których z rywalizacji wyeliminowały absurdalne kontuzje.

10. Okrzyknie, że jest mistrzem świata bez walki, współczesnym Muhammadem Alim, a skorumpowane federacje są niegodne jego boksu, po tym ja odebrały mu bezprawnie jego zdobycz.

KOMENTARZE (7)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Krzysiek Szufla
Stal Miele

Czy wy wstydu nie macie

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

nyers

no, niezły odjazd

Hodowca Cebuli

No kurwa, hit. Ktoś tam się chyba surowych ziemniaków najadł.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

k_wiaderny

Może wyszlo com pada i chyba jakiś transfer z tamtej redakcji nastąpił…

Hefajstos

On już dawno się skończył, robi w okół siebie tylko niepotrzebny szum.

wpDiscuz

INNE SPORTY