Pomóż ampfutbolistom pojechać na Mistrzostwa Świata

Drużyna ampfutbolu to jedni z największych kozaków w polskiej piłce nożnej i sądzimy, że zgodzą się z tym nawet najbardziej waleczni z rodzimych futbolistów. Nasi czytelnicy mieli ich okazję poznać na przykład za sprawą tekstów Pawła Muzyki oraz Jakuba Olkiewicza albo czytając relację z organizowanego w Polsce turnieju tej dyscypliny (TUTAJ). Kto nadal ich nie zna – odsyłamy do powyższych, dla reszty mamy z kolei ważną informację.

Image and video hosting by TinyPic

Wiadomo, ampfutboliści to – mimo piękna tego sportu i wkładanego w grę zaangażowania – nie profesjonalna kadra z potężnym gronem sponsorów i reklamodawców. Wręcz przeciwnie – budżet często trudno domknąć, a większe wydatki pokroju uczestnictwa w zagranicznych turniejach trzeba planować z ogromnym wyprzedzeniem. Dlatego też Reprezentacja Polski zaapelowała o wsparcie za pomocą serwisu „Polak Potrafi”. To projekt, dzięki któremu w prosty sposób możemy przekazać dotację na dowolny cel – w tym wypadku, na rzecz wyjazdu rodzimych sportowców na meksykańskie Mistrzostwa Świata Ampfutbolu.

Potrzebna kwota? 22 tysiące złotych. Obecnie zebrano trochę ponad pięć tysięcy. Dodatkowy atut? Wpłacając pieniądze korzystacie ze specjalnych „pakietów” – im wyższa wpłacona kwota, tym większe przywileje dla sponsora. Od najprostszych i najtańszych „biletów” za złotówkę, pięć, czy dziesięć złotych, aż po najdroższą opcję dla firm – samemu wybieracie w jakim stopniu chcecie pomóc chłopakom i co pragniecie otrzymać w zamian. Przykład? Już za 20 złotych w ramach podziękowania otrzymujecie dodatkowo bilet VIP na międzynarodowy turniej Amp Futbol Cup, który odbędzie się 13-14 września w Warszawie (do tego m.in. wymienienie z nazwiska na oficjalnej stronie oraz status oficjalnego członka Klubu Kibica).

Image and video hosting by TinyPic

Zachęcamy do pomocy, zostało 39 dni, a zróżnicowanie cenowe „pakietów” pozwala przyłożyć rękę do wyjazdu absolutnie każdemu z was. Więcej – w tym miejscu.

Image and video hosting by TinyPic

Aha, jeśli chcielibyście wesprzeć tych chłopaków dobrym słowem – w najbliższy weekend 15-16 marca odbędzie się w Warszawie zgrupowanie ampfutbolowej reprezentacji Polski. Zawodnicy trenować będą na boisku DOSiR przy ul. Kawęczyńskiej 44 w sobotę w godzinach 14-16 i 18-20 oraz w niedzielę od 8.30 do 10.30. Miejmy nadzieję, że już wkrótce zgrupowania będzie można określać mianem przygotowań do turnieju mistrzowskiego. Ampfutboliści na to zasługują.

fot. Main Events, Atilla Husejnow, Grzegorz Press

KOMENTARZE (0)