Zabierz znajomych na finał Ligi Mistrzów do Multikina!

redakcja

Autor:redakcja

25 maja 2026, 18:55 • 2 min czytania 0

Reklama
Zabierz znajomych na finał Ligi Mistrzów do Multikina!

Jesteście gotowi? Bo już za chwilę nastąpi klubowe zwieńczenie sezonu. Przed nami słynna „Kaszanka” i finał Ligi Mistrzów. Kto będzie górą – PSG czy Arsenal? Chcesz się tego dowiedzieć i przeżyć ten wieczór w sposób wyjątkowy? Jeśli nie możesz być na stadionie w Budapeszcie, to wielki ekran spróbuje tę atmosferę w jakiś sposób zastąpić. Multikino oferuje specjalne wydarzenie. 

Reklama

Z jednej strony PSG, z drugiej Arsenal – oba kluby to mistrzowie swoich krajów. Kto zgarnie dublet? Francuzi bronią tytułu wywalczonego przed rokiem, a Luis Enrique może stać się jeszcze większą legendą w Paryżu. Kanonierzy poskromili Manchester City w lidze, a w Champions League są pierwszy raz w finale od 2006 roku i porażki z Barceloną.

Coś do szamania, numerowane krzesełka, obok zapewne paczka znajomych, przed tobą piłkarze grający o trofeum. Gdzieś naprzeciwko rywal w koszulce finałowego przeciwnika. A możesz też jako postronny obserwator monitorować emocje fanów Arsenalu oraz PSG, delektując się tym świętem na wielkim ekranie. Możliwości jest wiele i daje je już po raz kolejny Multikino, które we współpracy z Canal+ pokaże finał na swoich ekranach.

Jesteś z Warszawy, Krakowa, Poznania, Bydgoszczy, Olsztyna, Radomia, Rzeszowa, Mielca, Koszalina czy innego miasta, które ma u siebie Multikino? No to się nie zastanawiaj, bierz znajomych, rodzinę, przyjaciół i wpadajcie na finał 30 maja. Pamiętajcie tylko, że w tym sezonie nastąpiła zmiana godziny i PSG zmierzy się z Arsenalem już o 18:00.

Reklama
0 komentarzy

Najnowsze

Reklama

Uncategorized

Reklama
Polecane

Neymar przegrał walkę z czasem. Co dalej z mundialem?

Jan Broda
14
Neymar przegrał walkę z czasem. Co dalej z mundialem?
Grupa A

Trzy czerwone kartki. RPA najbrutalniejszą drużyną wszech czasów

AbsurDB
11
Trzy czerwone kartki. RPA najbrutalniejszą drużyną wszech czasów