Weszło Gdy Adam Nawałka zadzwonił, myślałem, że ktoś mnie wkręca Przemysław Michalak 16.02.2018 16:36 15
Weszło Grałem w Eredivisie, a teraz gram w III lidze i jestem szczęśliwy. Dziś żyję już dla innych Przemysław Michalak 15.02.2018 14:42 11
Weszło Powrót do Polski to plan B. Musi się udać, planu C nie ma Przemysław Michalak 06.02.2018 11:23 11
Weszło Nadal jestem za miękki, ze wszystkimi chcę żyć dobrze. W pracy agenta tak się nie da Przemysław Michalak 03.02.2018 13:31 3
Weszło Mówią, że za mało rozpycham się łokciami. Mają trochę racji… Przemysław Michalak 01.02.2018 15:28 9