Piotr Burlikowski

Reklama
Weszło

„Zgadzam się, że w Lubinie jest za wygodnie. Piłkarze potrzebują większej dyscypliny”

Paweł Paczul
41
„Zgadzam się, że w Lubinie jest za wygodnie. Piłkarze potrzebują większej dyscypliny”
  • 1
  • 2