Oficjalnie: Michał Żewłakow odchodzi z Legii Warszawa
Michał Żewłakow nie jest już dyrektorem sportowym Legii Warszawa. Stołeczny klub potwierdził, że po rozmowach podjęto decyzję o zakończeniu trwającej nieco ponad rok współpracy. Żewłakow zakończył karierę piłkarską właśnie w Legii. Tuż po odwieszeniu butów na kołek rozpoczął pracę w strukturach klubu. W 2015 roku objął stanowisko dyrektora sportowego. W czasie jego pracy do września 2017 roku Legia zdobyła dwa mistrzostwa Polski, Puchar Polski i wywalczyła awans […]