Piłkarz GKS-u zaskoczył po wysokiej wygranej. „Piłkarsko sporo nam brakowało”
Mateusz Kowalczyk zaskoczył pomeczową wypowiedzią na antenie Canal+Sport. Mimo wysokiego zwycięstwa nad Bruk-Bet Termalicą Nieciecza, pomocnik GKS-u Katowice nie był do końca zadowolony ani z postawy zespołu, ani z własnej gry. Kowalczyk powrócił na boisko po czteromeczowej przerwie spowodowanej urazem i zapisał na swoim koncie gola w wygranym przez GieKSę 5:1 spotkaniu. Mateusz Kowalczyk po rozbiciu Termaliki: Piłkarsko nie jestem zadowolony, ale cieszy bramka – Kurczę, jeśli chodzi o wynik, to na pewno […]