Legia wróciła do treningów. Papszun: Chciałbym wierzyć w transfery
Legia Warszawa w miniony weekend wróciła do treningów po letniej przerwie. W poniedziałek zawodnicy po raz pierwszy pojawili się na boisku większą grupą. Trenowało aż 39 piłkarzy, łącznie z graczami z rezerw. Brakowało natomiast Otto Hindricha oraz Jeana-Pierre’a Nsame. Ich nieobecność wyjaśnił trener Marek Papszun. – Otto będzie jutro na treningu, bo w związku z tym, że był dość długo na kadrze, to dostał dodatkowe dwa dni wolnego. Natomiast, co do Nsame, to trudno mi powiedzieć, […]