Kotwica Kołobrzeg

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Niższe ligi

Rzeźniczak odniósł się do komunikatu Kotwicy. „Nie widzę powodu, żeby nasza współpraca zakończyła się wcześniej”

Maciej Kurek
7
Rzeźniczak odniósł się do komunikatu Kotwicy. „Nie widzę powodu, żeby nasza współpraca zakończyła się wcześniej”