Magdalena Fręch poza Roland Garros. Porażka w dwóch setach
Magdalena Fręch nie dołączyła do Igi Świątek i Magdy Linette, które zgodnie wygrały dziś swoje spotkania II rundy Roland Garros. Trzecia z Polek przegrała w dwóch setach z Jil Teichmann i pożegnała się z turniejem. Magdalena Fręch odpadła z Roland Garros Fręch w pierwszej rundzie nie musiała rozgrywać całego spotkania – jej rywalka, Elena-Gabriela Ruse, skreczowała bowiem na początku drugiego seta, po tym jak została przez Polkę przełamana. Fręch na korcie […]