Podolski dosadnie skomentował werdykty na Gali Ekstraklasy
Górnik Zabrze zakończył sezon jako wicemistrz Polski i zdobywca Pucharu Polski, ale na Gali Ekstraklasy ostatecznie nie odebrał żadnej nagrody. Nie spodobało się to nowemu właścicielowi klubu Lukasowi Podolskiemu. W kategorii najlepszych obrońców nominowany był Rafał Janicki. Wśród pomocników znalazła się kandydatura Patrika Hellebranda, a w finałowej piątce najlepszych trenerów był oczywiście Michal Gasparik. Lukas Podolski niezadowolony z braku nagród dla Górnika Zabrze na Gali Ekstraklasy […]