Weszło Trzy mecze i Figo na marginesie. Od pierwszego składu, przez ławkę, po trybuny. redakcja 08.08.2015 22:41 6
Weszło Biznes po chorzowsku. Oddać najlepszych i nie zarobić grosza. Piotr Tomasik 26.06.2015 14:17 1
Ekstraklasa Jesienią partaczyli, a wiosną kozaczą. Metamorfozy w Ekstraklasie Piotr Tomasik 08.04.2015 17:30 2
Weszło Niedziela pod napięciem. Grajcie albo przyjdzie Osuch i zrobi rozpierduchę Piotr Tomasik 09.11.2014 13:40 2
Weszło Wołąkiewicz i Starzyński po raz trzeci wśród badziewiaków kolejki Piotr Tomasik 21.10.2014 12:52 3
Weszło Starzyński, po co ta „10” na plecach? Ruch słabszy tym razem od Łęcznej Piotr Tomasik 27.07.2014 18:11 3
Weszło Tych sześciu musi zrobić kolejny krok. To znaczy, łudzimy się, że zrobią… redakcja 18.07.2014 17:51 0