Bad Homburg

Iga Świątek wróciła do gry… i już może lecieć na Wimbledon
Inne sporty

Iga Świątek wróciła do gry… i już może lecieć na Wimbledon

Iga Świątek w zeszłym sezonie doszła w turnieju w Bad Homburg do finału. W tym zagra tam tylko jeden mecz. Polka przegrała bowiem z Emmą Navarro w trzysetowym starciu, a w jej grze nadal było mnóstwo problemów, które trapią ją od dłuższego czasu. Iga Świątek przegrała pierwszy mecz na trawie Jak scharakteryzować problemy Igi Świątek? Cóż, jednym zdaniem: Polka za bardzo się śpieszy. Próbuje kończyć wymiany na własnych warunkach, ale jest […]
Sebastian Warzecha
8