EURO 2024 - Stadiony

Allianz Arena Monachium

W tym miejscu postaramy przedstawić się stadiony, na których będą rozgrywane mecze podczas niemieckiego Euro 2024. Oto prezentacja Allianz Areny w Monachium, czyli miejsca szczególnego dla fanów niemieckiej jak i światowej piłki nożnej.
Allianz Arena Monachium

Deutsche Bank Park Frankfurt

Deutsche Bank Park - to stadion, na którym od 1925 roku swoje mecze rozgrywa zespół Bundesligi, Eintracht Frankfurt. Obiekt sportowy we Frankfurcie może pomieścić 58 000 kibiców, co czyni go siódmym największym stadionem piłkarskim w Niemczech. W przeszłości rozegrano tutaj Mistrzostwa Świata 1974 i 2006 oraz EURO 1988.
Deutsche Bank Park Frankfurt

Merkur Spiel-Arena Dusseldorf

Merkur Spiel-Arena to stadion, który powstał w 2004 roku w Dusseldorfie. Swoje mecze domowe rozgrywa tutaj miejscowa drużyna Fortuna Dusseldorf na poziomie 2. Bundesligi. Nadchodzące EURO 2024 będzie pierwszym turniejem rangi mistrzowskiej, który zostanie rozegrany na tym obiekcie sportowym.
Merkur Spiel-Arena Dusseldorf

MHPArena Stuttgart

W tym miejscu postaramy się przedstawić stadiony, na których będą rozgrywane mecze podczas niemieckiego Euro 2024. Oto prezentacja MHPAreny w Stuttgarcie.
MHPArena Stuttgart

Olympiastadion Berlin

W tym miejscu postaramy się przedstawić stadiony, na których będą rozgrywane mecze podczas niemieckiego Euro 2024. Oto prezentacja Stadionu Olimpijskiego w Berlinie, czyli słynnego Olympiastadion.
Olympiastadion Berlin

Red Bull Arena Lipsk

Red Bull Arena to największy stadion piłkarski na terenie byłego NRD. Obecnie swoje mecze domowe rozgrywa tutaj zespół RB Lipsk w ramach niemieckiej Bundesligi. Arena w Lipsku była gospodarzem pięciu spotkań Mistrzostw Świata w 2006 roku.
Red Bull Arena Lipsk

RheinEnergieStadion Kolonia

RheinEnergieStadion - obiekt sportowy położony w Kolonii. W przeszłości gościły tutaj już wielkie imprezy - Euro 1988 oraz Mistrzostwa Świata w 2006 roku. Na stadionie w Kolonii swoje mecze rozgrywa zespół 1. FC Köln w niemieckiej Bundeslidze. Na trybunach RheinEnergieStadion może zasiąść 50 tys. widzów.
RheinEnergieStadion Kolonia

Signal Iduna Park Dortmund

W tym miejscu postaramy się przedstawić stadiony, na których będą rozgrywane mecze podczas niemieckiego Euro 2024. Oto prezentacja Signal Iduna Park, czyli stadionu położonego w Dortmundzie.
Signal Iduna Park Dortmund

Veltins Arena Gelsenkirchen

W tym miejscu postaramy się przedstawić stadiony, na których będą rozgrywane mecze podczas niemieckiego Euro 2024. Oto prezentacja Veltins Areny, byłej Areny auf Schalke, która znajduje się w Gelsenkirchen.
Veltins Arena Gelsenkirchen

Volksparkstadion Hamburg

Volksparkstadion - to tutaj reprezentacja Polski rozegra swój pierwszy mecz w ramach Mistrzostw Europy 2024 z Holandią. Obiekt mieszczący ponad 57 tys. widzów położony jest w Hamburgu.Tegoroczne EURO nie będzie pierwszym dużym turniejem goszczącym na tym stadionie. W Przeszłości rozegrano tutaj Mistrzostwa Świata w 1974 i 2006 roku.
Volksparkstadion Hamburg