Oficjalnie: Lautaro Martinez przedłużył kontrakt z Interem Mediolan
Argentyńczyk od początku odrzucał inne propozycje, bo dalej chce grać w Interze Mediolan. Potwierdzeniem jego zamiarów jest fakt, że w poniedziałek przedłużył kontrakt z ekipą Nerazzurri do końca czerwca 2029 roku. Lautaro Martinez reprezentuje barwy Interu Mediolan od lipca 2018 roku. W minionym sezonie rozegrał łącznie 44 spotkania, w których zdobył 27 bramek i zaliczył 7 asyst. Jego kontrakt dobiegał już do końca, a sprawa przedłużenia nieco się ciągnęła. […]
Damian Popilowski
• 1 min czytania
2