Nawrocki i kibice – koniec wielkiej sztamy [Patoliga]

Jakub Białek

12 kwietnia 2026, 10:10 • 1 min czytania 53

Reklama
Nawrocki i kibice – koniec wielkiej sztamy [Patoliga]

Upadła wielka sztama – Karola Nawrockiego i polskich trybun. Kibice wywieszają dziś transparenty o treści „nie jesteś jednym z nas”. Jak do tego doszło? O tym Jakub Białek w Patolidze.

Reklama

53 komentarzy
Jakub Białek

Ogląda Ekstraklasę jak serial. Zajmuje się polskim piłkarstwem. Wychodzi z założenia, że luźna forma nie musi gryźć się z fachowością. Robi przekrojowe i ponadczasowe wywiady. Lubi jechać w teren, by napisać reportaż. Występuje w Lidze Minus. Jego największym życiowym osiągnięciem jest bycie kumplem Wojtka Kowalczyka. Wciąż uczy się literować wyrazy w Quizach i nie przeszkadza mu, że prowadzący nie zna zasad. Wyraża opinie, czasem durne.

Rozwiń
[email protected]

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

333 zł za gola Norwegii lub Francji dla nowych graczy STS! (Kurs 1,19 i stawka 2 zł!)

Damian Maniecki
0
333 zł za gola Norwegii lub Francji dla nowych graczy STS! (Kurs 1,19 i stawka 2 zł!)

Ekstraklasa

Reklama
Ekstraklasa

Jeszcze niedawno grał w II lidze. Teraz podpisał kontrakt z mistrzem kraju

Wojciech Piela
9
Jeszcze niedawno grał w II lidze. Teraz podpisał kontrakt z mistrzem kraju