Niewydrukowana tabela: Lech stale okradany
Tydzień temu napisaliśmy, że najwięcej na błędach sędziów korzysta w tym sezonie Cracovia. W pamięci wyrył się przede wszystkim mecz z Koroną, gdzie o zwycięstwie przesądził ponad półmetrowy spalony. Dziś spojrzymy na drugi biegun. Lech Poznań, jak słusznie napisał na Twitterze Dawid Kownacki, drugi raz w tym sezonie nie strzela gola, bo arbiter ma problemy ze wzrokiem. Oczywiście wszystko to weryfikujemy: zamiast 9 punktów, u nas stoją zasłużone 13. Przypomnijmy: […]
redakcja
• 2 min czytania
0