Antonio Conte zostanie w Tottenhamie

redakcja

Autor:redakcja

27 maja 2022, 16:35 • 1 min czytania

Reklama
Antonio Conte zostanie w Tottenhamie

Jak podaje „The Telegraph”, rozwiązały się losy Antonio Conte i Tottenhamu. Obie strony będą kontynuowały współpracę.

Reklama

Włoski szkoleniowiec wielokrotnie powtarzał, że jego przyszłość w Londynie będzie zależała od spotkania z szefami pod koniec sezonu. Nie jest tajemnicą, że Conte bardzo dużo wymaga od swojego otoczenia. Tak było także i w tym przypadku – Włoch żądał, by klub przeznaczył grubą kasę na transfery, by ten mógł stworzyć z Tottenhamu konkurencyjny klub, walczący o najwyższe cele. Trener cieszy się w klubie dużym zaufaniem. Skończył przecież sezon na czwartej pozycji.

W piątek Conte toczył rozmowy z dyrektorem klubu, Fabio Paratici. Anglicy podają, że zakończyło się ono sukcesem, który oznacza, że pozostanie on na stanowisku i będzie grał ze Spurs w Lidze Mistrzów. Przyklepano, że Tottenham będzie mógł zrobić około sześciu transferów, na które wyda 150 milionów euro.

WIĘCEJ O ANTONIO CONTE:

Fot. newspix.pl

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank