Urban: – „Przegraliśmy” przez sędziego VAR

redakcja

Autor:redakcja

21 lutego 2022, 10:35 • 1 min czytania

Reklama
Urban: – „Przegraliśmy” przez sędziego VAR

W 91. minucie wczorajszego meczu Górnik – Raków kapitalny gol Bartosza Nowaka mógł dać trzy punkty gospodarzom. Mógł, bo ostatecznie został anulowany przez VAR. Górnik Zabrze ma o to wielkie pretensje. Smaczku dodaje fakt, że na VAR w Zabrzu był Szymon Marciniak, najbardziej ceniony polski arbiter.

Reklama

Urban, zapytany o kilka słów komentarza na konferencji prasowej, powiedział krótko, ale treściwie: – Kilka słów? No to kilka słów. Mecz przegrany przez sędziego VAR, który jest nieomylny, najlepszy. Uważam, ze tak nie jest. Ale zostawmy to dla niego. Dziękuję.

 

Wcześniej do sytuacji odniósł się także Lukas Podolski, także krytykując VAR. Decyzję arbitrów skrytykował także choćby Błażej Augustyn.

Reklama

CZYTAJ WIĘCEJ O GÓRNIKU ZABRZE:

Fot. FotoPyK

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank