Borysiuk i Gikiewicz zadebiutowali w lidze indyjskiej

redakcja

Autor:redakcja

23 listopada 2021, 21:53 • 1 min czytania

Reklama
Borysiuk i Gikiewicz zadebiutowali w lidze indyjskiej

Obu doskonale znamy. Jeden jako szesnastolatek debiutował w Ekstraklasie i zapowiadał się na etatowego pomocnika reprezentacji Polski. Drugi dzięki grze w piłkę zwiedza świat, kolekcjonuje znajomości i jest w stanie wyciągnąć z rękawa anegdotę na każdą okazję. Drogi Ariela Borysiuka i Łukasza Gikiewicza przecięły się w Indiach. Dziś zadebiutowali w Chennaiyin FC w wygranym 1:0 meczu pierwszej kolejki ligi indyjskiej.

Reklama

Ariel Borysiuk wyszedł w pierwszym składzie i rozegrał cały mecz przeciwko Hyderabad FC. Łukasz Gikiewicz pojawił się w końcówce spotkania. W kadrze Chennaiyin jest również znany z występów w Wiśle Kraków Rafael Crivellaro, ale z powodu kontuzji nie mógł wystąpić w tym spotkaniu.

Fot. 400mm.pl

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank