Amp futbol: Polska awansowała do ćwierćfinału!

redakcja

Autor:redakcja

14 września 2021, 22:00 • 1 min czytania

Reklama
Amp futbol: Polska awansowała do ćwierćfinału!

Kibice ampfutbolowej reprezentacji pękają z dumy, bo po dwóch meczach grupowych już awansowaliśmy do ćwierćfinału mistrzostw Europy. I to w jakim stylu. Po pewnym zwycięstwie 3:0 nad Ukrainą rozjechaliśmy walcem Izrael, który dostał od Polaków aż osiem bramek.

Reklama

Bohater meczu? Jednego konkretnego nie znajdziemy. Generalnie Marek Dragosz wystawił raczej rezerwową ekipę, mając świadomość, że Izrael jest kimś w stylu Tahiti na mistrzostwach świata U-20. Strzelanie rozpoczął Tomasz Miś, który dołożył później też drugiego gola, ponadto do siatki trafili po razie Kamil Grygiel, Bartosz Łastowski, Mariusz Adamczyk, Krystian Kapłon i Przemysław Fajtanowski. Był też jeden samobój izraelskiego piłkarza.

Polska jest jednym z poważnych kandydatów do złota w rozgrywanych w Krakowie mistrzostwach Europy. Hiszpanię wskazywano jako naszego najgroźniejszego grupowego rywala, ale już wiemy, że ten mecz nie zadecyduje o naszym być albo nie być.

Brawo, Polacy!

Fot. newspix.pl

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank