Badia nie może rozstać się z Ekstraklasą

redakcja

Autor:redakcja

14 sierpnia 2021, 17:07 • 1 min czytania

Reklama
Badia nie może rozstać się z Ekstraklasą

Lubimy Gerarda Badię. Mamy do niego słabość. Nieprawdopodobnie związał się ten sympatyczny Hiszpan z Piastem, z Ekstraklasą, z Polską. Choć od lipca nie jest już zawodnikiem Piasta, to dalej pełno go w Gliwicach.

Reklama

Piast pożegnał swoją legendę w piękny sposób. Numer 21, który do tej pory należał do Hiszpana, został zastrzeżony. Zorganizowano pożegnanie, podczas którego swoją miłość i sympatię do Badii mogli wyrazić kibice Piasta. On sam z wysokości trybun oglądał spotkanie Piasta z Rakowem na inauguracje trwającego sezonu Ekstraklasy. Jak się jednak okazuje, Badia nie zamierza zniknąć ze Stadionu Miejskiego w Gliwicach im. Piotra Wieczorka.

Krótka historia w trzech tweetach.

Reklama

Reklama

No i pięknie. Badia od nowego sezonu będzie występował w okręgowym, katalońskim klubie FC Asco. W międzyczasie będzie również pracował jako mechanik samochodowy.

Fot. 400mm.pl

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank