„Bodo/Glimt jest mocne, ale Legia była silniejsza”

redakcja

Autor:redakcja

08 lipca 2021, 11:44 • 1 min czytania

Reklama
„Bodo/Glimt jest mocne, ale Legia była silniejsza”

Legia pokonała norweskie Bodo/Glimt w pierwszym meczu pierwszej rundy eliminacji do Ligi Mistrzów, czym znacznie ułatwiła sobie zadanie przed warszawskim rewanżem. Po spotkaniu wypowiadali się piłkarze Legii i Bodo/Glimt. Wybraliśmy najciekawsze fragmenty ich wypowiedzi. 

Reklama

 Rafael Lopes uważa, że Legia zaprezentowała się lepiej od Bodo/Glimt, choć – według nie – mistrz Norwegii zagrał udane spotkanie.

– Od początku wiedzieliśmy, że mecz nie będzie łatwy. Na boisku jednak ciężko pracowaliśmy i dzięki temu udało nam się wygrać. Oczywiście, że rewanżu chcemy ponownie zwyciężyć. Teraz wracamy do domu, do naszych kibiców i w Warszawie musimy przypieczętować awans. Bodo/Glimt to dobra drużyna, ale my byliśmy dzisiaj lepsi i ostatecznie wygraliśmy. 

Mahir Emreli cieszył się z dwóch strzelonych goli.

– Jestem bardzo szczęśliwy. Strzelałem gole w meczach towarzyskich, ale zrobić to w meczu oficjalnym to zupełnie inne uczucie.

Reklama

Patrick Berg, lider środka pola Bodo/Glimt, uważa zaś, że porażka na własnym stadionie to jeszcze nie koniec zaciętej rywalizacji w eliminacjach Ligi Mistrzów.

– To jeszcze nie koniec. Nie ma nikogo, kto by spuścił głowę. Wychodzimy z tej walki z dobrą energią. Graliśmy do końca, przez całe 90 minut, nawet gdy byliśmy w osłabieniu. 

(Cytaty za Legia.net)

Fot. 400mm.pl

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank