Przypomniał o sobie Ziggy Gordon. Samobójem (video)

redakcja

Autor:redakcja

03 czerwca 2021, 15:36 • 1 min czytania

Reklama
Przypomniał o sobie Ziggy Gordon. Samobójem (video)

Pamiętacie Ziggy’ego Gordona? Niewypał transferowy Jagiellonii Białystok, który później przewinął się jeszcze przez pierwszoligową Pogoń Siedlce, znalazł bardzo fajne miejsce do gry w piłkę, biorąc pod uwagę posiadane umiejętności. Występuje w lidze australijskiej, ale dzisiejszego meczu nie będzie wspominał zbyt dobrze. 

Reklama

Szkot reprezentuje barwy Western Sydney Wanderers. Były zespół Radosława Majewskiego to średniak tego sezonu, a dziś mierzył się na wyjeździe z wyżej notowanym z Adelaide United. Już na samym początku meczu, dokładnie w 11. minucie, Gordon jeszcze utrudnił sprawę swojej ekipie, strzelając dość kuriozalnego samobója (na filmie od 0:45).

 

Mimo takiego startu i mimo czerwonej kartki dla Tassa Mourdoukoutasa, Western Sydney Wanderers ugrało remis 2-2.

Gordon po opuszczeniu polskiej ziemi był też zawodnikiem takich klubów jak Hamilton Academical, Dinamo Bukareszt, Central Coast Mariners FC. W Rumunii ze względu na zakończone zwolnieniem zamieszanie z trenerem, który chciał go w składzie, nie rozegrał żadnego spotkania.

Reklama

Fot. newspix.pl

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank