Fabiański: Przy golu byłem nieźle ustawiony

redakcja

Autor:redakcja

01 czerwca 2021, 23:13 • 1 min czytania

Reklama
Fabiański: Przy golu byłem nieźle ustawiony

Łukasz Fabiański nie zachował czystego konta w meczu towarzyskim z Rosją. Co więcej, bramkę Karavaeva można po części zapisać na jego konto. Przynajmniej naszym zdaniem, bo bramkarz reprezentacji Polski w wywiadzie z TVP na gorąco ocenił tę sytuację tak, że nie mógł w niej zrobić więcej. Sprawdźcie pełną opinię Fabiańskiego.

Reklama

– Musiałbym zobaczyć powtórkę bramki, wtedy byłoby mi łatwiej to ocenić. Wydaje mi się jednak, że byłem nieźle ustawiony. Zawsze jest jakiś niedosyt, kiedy wpuszcza się gola – powiedział bramkarz West Ham United. Łukasz Fabiański stwierdził, że sparing z Rosjanami pomoże Polakom przygotować się do meczów ze Szwecją oraz Słowacją. – To zespoły na podobnym poziomie. Poza początkiem spotkania byli zespołem, który miał większą kontrolę, więc to był dla nas dobry sprawdzian. Były momenty, w których graliśmy zbyt pasywnie, kiedy mogliśmy zastosować pressing. Nie powinniśmy pozwolić im na wiele dośrodkowań. W drugiej połowie wyglądało to lepiej.

EURO 2020 w Fuksiarz.pl!

Jak wypadnie Polska? Obstawiaj i korzystaj z promocji Early Payout!

fot. FotoPyK

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank