Raków na stulecie dostał prezent od miasta. To wiata przystankowa

redakcja

Autor:redakcja

31 marca 2021, 17:16 • 1 min czytania

Reklama
Raków na stulecie dostał prezent od miasta. To wiata przystankowa

Raków Częstochowa w tym roku obchodzi swoje stulecie. Klub planuje szereg akcji, które uświetnią ten okrągły jubileusz, wiadomo, z niektórymi czekając, aż pandemia odpuści. Niemniej dziś Raków odbierał prezent od miasta.

Reklama

W środowe przedpołudnie prezydent miasta Częstochowy, Krzysztof Matyjaszczyk wspólnie ze swoim zastępcą, Jarosławem Marszałkiem spotkali się z prezesem zarządu RKS Raków Częstochowa S.A., Wojciechem Cyganem. Z okazji stulecia klubu władze miasta przekazały okolicznościowy list gratulacyjny. Oddano też do użytku wiatę przystankową w kształcie bramki, która zlokalizowana jest przy stadionie.

Nie wiemy jak to odbierane jest w Częstochowie, czy kibice Rakowa chcieliby więcej. Ale na zasadzie sympatycznego drobiazgu – fajny akcent. Pytanie czy wiata nie będzie celem innych grup kibicowskich, ale to już kwestia przyszłości.

Najnowsze

Reklama
Ekstraklasa

Ciekawy transfer w Ekstraklasie. To skuteczny 21-latek [NEWS]

Duda  &  Janczyk
0
Ciekawy transfer w Ekstraklasie. To skuteczny 21-latek [NEWS]
Betclic 1. Liga

Lechia żegna piłkarza i znowu uderza w PZPN. „Nieodwracalne szkody”

Jan Broda
3
Lechia żegna piłkarza i znowu uderza w PZPN. „Nieodwracalne szkody”

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank