Selekcjoner Portugalii: – To niedopuszczalne, żeby w eliminacjach nie było VAR

redakcja

Autor:redakcja

28 marca 2021, 09:38 • 1 min czytania

Reklama
Selekcjoner Portugalii: – To niedopuszczalne, żeby w eliminacjach nie było VAR

Burza po wczorajszym meczu Serbii z Portugalią trwa i musi trwać. Głos na temat skandalu sędziowskiego zabierają praktycznie wszyscy i trudno się dziwić, że rozgoryczony był także selekcjoner reprezentacji Portugalii, Fernando Santos.

Reklama

Portugalczyk na konferencji pomeczowej powiedział: – Sędzia mnie przeprosił i mam do niego wielki szacunek. Ale to niedopuszczalne, że w rozgrywkach takiej rangi nie ma nie tylko VAR, ale również goal-line technology. Piłka była metr za linią. Było to czytelne, widoczne. Arbiter przeprosił, ale to dla mnie nie rozwiązuje problemu. Sędziowie popełniają błędami, jak to ludzie. Ale po to właśnie wymyślono VAR.

Trudno się nie zgodzić z Fernando Santosem. W tej sprawie raczej wszyscy będą mówić jednym głosem, bo każdy zdaje sobie sprawę, że krzywda, która go spotkała, za chwilę może stać się ich udziałem. Fakt, że nie ma VAR-u w tych eliminacjach to nagły powrót do ciemnych wieków, powrót do średniowiecza. Zdumiewa, że do tego dopuszczono.

Reklama

Najnowsze

Reklama
Ekstraklasa

Ciekawy transfer w Ekstraklasie. To skuteczny 21-latek [NEWS]

Duda  &  Janczyk
2
Ciekawy transfer w Ekstraklasie. To skuteczny 21-latek [NEWS]

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank