Piotr Tworek trenerem miesiąca w Ekstraklasie

redakcja

Autor:redakcja

11 marca 2021, 14:12 • 1 min czytania

Reklama
Piotr Tworek trenerem miesiąca w Ekstraklasie

Szkoleniowiec Warty Poznań, Piotr Tworek został wybrany najlepszym trenerem lutego w Ekstraklasie. Tradycyjnie głosy oddawali trenerzy wszystkich szesnastu klubów.

Reklama

Tworek uzyskał cztery głosy, wyprzedzając Piotra Stokowca, Roberta Kasperczyka i Petera Hyballę (po trzy głosy), Waldemara Fornalika (dwa głosy) i Czesława Michniewicza (jeden głos).

Warta w uwzględnianym okresie (liczono mecze z 30 i 31 stycznia) odniosła trzy zwycięstwa, raz zremisowała i raz przegrała. Razem z czterema innymi klubami punktowała najlepiej w całej stawce. Straciła też najmniej goli (zaledwie trzy).

Szatnia „Zielonych” doceniła wyróżnienie swojego szefa.

Reklama

źródło: ekstraklasa.org/Warta Poznań

Fot. FotoPyK

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank