Minister Sportu i Turystyki Witold Bańka w Weszło FM!

redakcja

Autor:redakcja

21 stycznia 2019, 16:02 • 1 min czytania

Reklama
Minister Sportu i Turystyki Witold Bańka w Weszło FM!

Witold Bańka odwiedził nasze studio! Minister Sportu i Turystyki opowiedział o zmianie sportowego dresu na garnitur, odnajdywanie się w świecie polityki, WADA, ludziach, którzy zarzucają mu zatrudnienie Jerzego Brzęczka na selekcjonera i wielu innych. Zapraszają Samuel Szczygielski i Bartłomiej Szczęśniak.

Reklama

Najnowsze

Reklama
Ekstraklasa

Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala

Mikołaj Duda
0
Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala

Weszło

Reklama