Ostatnia Liga Minus w 2018 roku

Bartosz Burzyński

23 grudnia 2018, 14:18 • 1 min czytania

Reklama
Ostatnia Liga Minus w 2018 roku

Czas na zasłużoną przerwę od polskiej Bundesligi, ale nim siądziecie do karpia i krokietów, posłuchajcie jak chłopaki we wczorajszej „Lidze Minus” analizowali stan konta nowych właścicieli Wisły Kraków, a także świętowali zwycięstwo Mietka w Totolotku. Zapraszamy. 

Reklama

 

Najnowsze

Reklama
La Liga

Alvarez chce transferu. Atletico złoży skargę na Barcelonę

Braian Wilma
0
Alvarez chce transferu. Atletico złoży skargę na Barcelonę

Uncategorized

Reklama
Polecane

Neymar przegrał walkę z czasem. Co dalej z mundialem?

Jan Broda
14
Neymar przegrał walkę z czasem. Co dalej z mundialem?
Grupa A

Trzy czerwone kartki. RPA najbrutalniejszą drużyną wszech czasów

AbsurDB
11
Trzy czerwone kartki. RPA najbrutalniejszą drużyną wszech czasów