Zalewski daje nadzieję przed przerwą. Polacy łapią kontakt [WIDEO]

Aleksander Rachwał

Autor:Aleksander Rachwał

15 października 2024, 21:44 • 1 min czytania 0 komentarzy

Co za emocje na Stadionie Narodowym. Przybici i oszołomieni Polacy tuż przed przerwą odzyskali werwę i zdołali zmniejszyć stratę do Chorwacji. Bramkę na 2:3 zdobył bezcenny dla kadry Nicola Zalewski.

Wydawało się, że w pierwszej połowie nie czeka nas już nic dobrego, ale podopieczni Michała Probierza pokazali ponownie, że w ofensywie to inna drużyna niż w defensywie. Zieliński w parterze zagrał do Kamińskiego, a ten obsłużył podaniem zawodnika AS Romy, który strzałem w kierunku dalszego słupka pokonał Livakovicia. Polacy złapali kontakt i jeśli wykorzystają przerwę, aby odbudować koncentrację, to mają jeszcze szansę powalczyć.

Zainteresowany futbolem od kiedy jako 10-latek wziął wolne w szkole żeby zobaczyć pierwszy w życiu mecz reprezentacji Polski na mistrzostwach Świata. Na szczęście później zobaczył też Ronaldo wygrywającego mundial, bo mógłby nie zapałać uczuciem do piłki. Niegdyś kibic hiszpańskiej i angielskiej piłki, dziś miłośnik Ekstraklasy i to takiej z gatunku Stal Mielec – Piast Gliwice w poniedziałkowy wieczór.