Prawie udany pokaz aktorstwa Rudigera [WIDEO]

Opracowanie:Damian Popilowski

17 września 2024, 22:50 • 1 min czytania 5 komentarzy

Kariera aktorska stoi otworem przed Antonio Rudigerem, gdy ten odwiesi już buty na kołek. Najwidoczniej zaczął już zawczasu ćwiczyć.

Real Madryt mierzy się ze Stuttgartem w pierwszej serii gier Ligi Mistrzów. Na ten moment “Królewscy” wygrywają 1:0 po bramce Kyliana Mbappe w 46. minucie. Wynik mógł być jednak inny z uwagi na pokaz aktorstwa Antonio Rudigera. Jeszcze przed przerwą “wykorzystał” on Maximiliana Mittelstadta, który próbował wybijać piłkę. Rudiger zasygnalizował wówczas sędziemu, że… został kopnięty:

Sędzia początkowo podyktował rzut karny, ale na szczęście zreflektował się po analizie VAR.

Druga część meczu była dla Rudigera zdecydowanie bardziej udana. Strzelił bramkę na 2:1 po dograniu Luki Modrica z rzutu rożnego.