Oficjalnie: Waldemar Fornalik przedłużył umowę z Zagłębiem Lubin

Damian Popilowski

Opracowanie:Damian Popilowski

26 czerwca 2024, 15:59 • 1 min czytania

Reklama
Oficjalnie: Waldemar Fornalik przedłużył umowę z Zagłębiem Lubin

Waldemar Fornalik zostaje w Zagłębiu Lubin. 61-latek przedłużył wygasającą umowę z „Miedziowymi” do końca sezonu 2024/25.

Reklama

Waldemar Fornalik objął Zagłębie Lubin w listopadzie 2022 roku. Jego drużyna zakończyła miniony sezon na ósmym miejscu w tabeli z 47 punktami w dorobku. Łącznie pod jego wodzą “Miedziowi” rozegrali 53 spotkania, w których zanotowali 22 zwycięstwa, 12 remisów i 19 porażek. 

Na początku czerwca prezes klubu Paweł Jeż poinformował, że Waldemar Fornalik nadal będzie prowadził zespół z Lubina. Dziś wszystko zostało oficjalnie potwierdzone – nowy kontrakt byłego selekcjonera reprezentacji Polski będzie obowiązywać do połowy 2025 roku.

Waldemar Fornalik parafował nową umowę, na mocy której będzie prowadził Miedziowych do zakończenia sezonu 2024/2025! Trenerze, gratulujemy i życzymy powodzenia – czytamy.

Reklama

WIĘCEJ NA WESZŁO:

Fot.Newspix

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Widmo „hańby w Kansas City”. Kuriozalna sytuacja w grupie J

Jan Broda
0
Widmo „hańby w Kansas City”. Kuriozalna sytuacja w grupie J

Ekstraklasa

Reklama
Ekstraklasa

Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala

Mikołaj Duda
1
Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala
Ekstraklasa

Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie

Jan Broda
7
Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie