W Śląsku negocjują z niemieckim inwestorem

redakcja

Autor:redakcja

20 listopada 2023, 15:42 • 1 min czytania

Reklama
W Śląsku negocjują z niemieckim inwestorem

Takie informacje potwierdził w opublikowanym dziś wywiadzie Cezary Kucharski. Rozmawiając z Tomaszem Ćwiąkałą, menedżer przyznał, że doradzał potencjalnemu nowemu właścicielowi w kwestii inwestycji w klub.

Reklama

Nie wiem jak to się potoczy, nie biorę udziału w tych rozmowach, ale jeden z niemieckich inwestorów uczestniczy w negocjacjach dotyczących zakupu Śląska Wrocław – powiedział wprost Kucharski – Od zawsze mówiłem, że Śląsk to klub o dużym potencjale, z dużymi możliwościami, ale nie podejrzewałem, że ten potencjał pokażą tak szybko. Moja rekomendacja jest zatem dobra – podsumował jeden z wielu wątków prawie półtoragodzinnej rozmowy.

Śląsk jest na ten moment liderem Ekstraklasy z trzema punktami przewagi nad Jagiellonią Białystok. Wrocławianie są w tym sezonie prawdziwą rewelacją rozgrywek. Za tydzień podopieczni Jacka Magiery zagrają na wyjeździe z Radomiakiem.

WIĘCEJ NA WESZŁO:

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Pierwszy raz w historii gospodarz mundialu rozegra mecz za granicą

AbsurDB
0
Pierwszy raz w historii gospodarz mundialu rozegra mecz za granicą

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank