Erik Exposito wrócił do treningów ze Śląskiem Wrocław

redakcja

Autor:redakcja

02 maja 2023, 20:37 • 1 min czytania

Reklama
Erik Exposito wrócił do treningów ze Śląskiem Wrocław

Po problemach z utrzymaniem odpowiedniej wagi, Erik Exposito wrócił do treningów z zespołem ŚląskąWrocław. Hiszpański napastnik ma pomóc drużynie w walce o utrzymanie.

Reklama

Złamane palce i spora nadwaga – przygoda Exposito z Ekstraklasą wyglądała w ostatnich tygodniach co najmniej kuriozalnie. Po publicznej reprymendzie od trenera Magiery, Hiszpan miał jednak zrzucić kilka kilo, dzięki czemu wrócił do zajęć z resztą drużyny. Informację przekazał nam oficjalny profil Śląska w social mediach.

Drużyna z Wrocławia zajmuje aktualnie 16. miejsce w tabeli Ekstraklasy. Od początku rundy wiosennej, ekipa Jacka Magiery obrała jednak kurs na pierwszą ligę, będąc coraz bliżej spadku.

Reklama

CZYTAJ WIĘCEJ O EKSTRAKLASIE:

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank