Co tu się wydarzyło? Polski skrzydłowy zmarnował doskonałą okazję [WIDEO]

Paweł Wojciechowski

Opracowanie:Paweł Wojciechowski

07 października 2024, 09:59 • 2 min czytania 2 komentarze

Michał Skóraś będzie sobie pluł w brodę po ligowym meczu z Union Saint-Gilloise. 24-letni Polak nie trafił czysto w piłkę w idealnej sytuacji, a jego drużyna ostatecznie zremisowała 1:1 i jest wciąż daleko od lidera Jupiler League.

To powinien być gol… Michał Skóraś zmarnował doskonałą okazję. Jeszcze w pierwszej połowie przy stanie 0:0 nie trafił dobrze w piłkę i przez to skiksował, mając przed sobą pustą część bramki i spóźnionego bramkarza, który prawdopodobnie nie zdążyłby z interwencją.

Polski skrzydłowy pierwszy raz w tym sezonie zagrał od pierwszej do dziewięćdziesiątej minuty. Choć ma już na koncie dziesięć spotkań we wszystkich rozgrywkach i debiut w Lidze Mistrzów, to 24-latek nie notuje liczb, a jego notowania u trenera nie są wcale najwyższe. Także ta sytuacja z meczu z Union SG nie pomogła mu na pewno w tym, aby zaufanie do niego ze strony sztabu szkoleniowego było większe.

Klub z Brugii, broniący tytułu mistrza Belgii, aktualnie zajmuje piąte miejsce w tabeli po dziesięciu kolejkach. Ma na swoim koncie piętnaście punktów i traci już siedem oczek do prowadzącego Genku.

Kibic FC Barcelony od kiedy Koeman strzelał gola w finale Pucharu Mistrzów, a rodzice większości ekipy Weszło jeszcze się nawet nie znali. Fan Kobe Bryanta i grubego Ronaldo. W piłce jak i w pozostałych dziedzinach kocha lata 90. (Francja'98 na zawsze w serduszku). Ma urodziny tego dnia co Winston Bogarde, a to, że o tym wspomina, potwierdza słabość do Barcelony i lat 90. Ma też urodziny tego dnia co Deontay Wilder, co nie świadczy o niczym.