Piękna akcja w 1. lidze. Stal zagrała tiki-takę [WIDEO]

Patryk Stec

Opracowanie:Patryk Stec

05 października 2024, 17:18 • 1 min czytania 0 komentarzy

W 49. minucie spotkania pomiędzy Stalą Stalowa Wola a Stalą Rzeszów obejrzeliśmy akcję, jakich zbyt często nie widujemy na polskich boiskach. Gola na 2:1 po przepięknej kombinacji strzelił Sebastian Strózik.

Piłkarze ze Stalowej Woli na prawym skrzydle wymienili siedem podań, aż piłkę przed bramką dostał wspomniany Strózik i w pięknym stylu wykończył akcję.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:2, z którego bardziej muszą się cieszyć zawodnicy ze Stalowej Woli, zajmujący 17. pozycję w tabeli. Stal Rzeszów obecnie jest na 4. miejscu.

Od dziecka fan Realu Madryt i hiszpańskiej piłki, ale nieobce są mu realia klubów z niższych lig. Dużą część wolnego czasu spędza na czytaniu książek o służbach specjalnych, polityce i grze w Football Managera. Ma licencję UEFA C, więc ma papier na używanie słów "tercja", "baza" i "półprzestrzeń".