Alisson znowu kontuzjowany? Schodził z boiska przygnębiony

Patryk Stec

Opracowanie:Patryk Stec

05 października 2024, 16:45 • 1 min czytania 0 komentarzy

Liverpool wygrał z Crystal Palace 1:0, ale może stracić swojego bramkarza. Alisson musiał przedwcześnie opuścić boisko.

Ekipa Arne Slota wygrywała praktycznie od początku spotkania i dowiozła jednobramkową przewagę do końca. Zwycięskiego gola strzelił Diogo Jota.

W 79. minucie na boisko musiał jednak wejść rezerwowy bramkarz Liverpoolu, Vitezslav Jaros. Alisson ma podejrzenie kontuzji ścięgna uda, z powodu której już dwukrotnie w tym sezonie musiał pauzować.

W zeszłej kampanii Brazylijczyk z powodu problemów mięśniowych musiał odpoczywać aż w 19 spotkaniach. Nic dziwnego, że kibice Liverpoolu się zaniepokoili, gdy zobaczyli schodzącego z boiska golkipera. Przygnębiony i zdenerwowany był również sam Alisson, który chciałby wrócić do regularnej gry przed dłuższy okres.

Kolejne spotkanie Liverpoolu za dwa tygodnie, 20 października, przeciwko Chelsea.

Od dziecka fan Realu Madryt i hiszpańskiej piłki, ale nieobce są mu realia klubów z niższych lig. Dużą część wolnego czasu spędza na czytaniu książek o służbach specjalnych, polityce i grze w Football Managera. Ma licencję UEFA C, więc ma papier na używanie słów "tercja", "baza" i "półprzestrzeń".