Piękne trafienie Orkuna Kökçü! Tak Benfica zaczyna sezon w Lidze Mistrzów [WIDEO]

Aleksander Rachwał

Opracowanie:Aleksander Rachwał

19 września 2024, 19:52 • 1 min czytania 0 komentarzy

W meczu pierwszej kolejki fazy ligowej Ligi Mistrzów, Crvena zvezda podejmuje Benfikę Lizbona. Do przerwy portugalski zespół kontrolował przebieg spotkania i pewnie prowadził 2:0 po trafieniach Kerema Akturkoglu i Orkuna Kökçü.

Benfika otworzyła wynik spotkania już 9. minucie, kiedy po ładnej akcji do siatki trafił Kerem Akturkoglu. W 29. minucie wynik podwyższył Orkun Kökçü i było to trafienie szczególnej urody. Rzućcie tylko okiem na to precyzyjne trafienie bezpośrednio z rzutu wolnego.

Zainteresowany futbolem od kiedy jako 10-latek wziął wolne w szkole żeby zobaczyć pierwszy w życiu mecz reprezentacji Polski na mistrzostwach Świata. Na szczęście później zobaczył też Ronaldo wygrywającego mundial, bo mógłby nie zapałać uczuciem do piłki. Niegdyś kibic hiszpańskiej i angielskiej piłki, dziś miłośnik Ekstraklasy i to takiej z gatunku Stal Mielec – Piast Gliwice w poniedziałkowy wieczór.