Trener Realu Sociedad wściekły. „To wstyd. Niszczymy piłkę nożną”

Bartosz Lodko

15 września 2024, 09:35 • 1 min czytania

Reklama
Trener Realu Sociedad wściekły. „To wstyd. Niszczymy piłkę nożną”

Trener Realu Sociedad Imanol Alguacil nie krył wściekłości na pomeczowej konferencji prasowej. Szkoleniowiec uważa, że Realowi Madryt należał się wczoraj tylko jeden rzut karny.

Reklama

Klub z San Sebastián zmierzył się w sobotę z „Królewskimi” w lidze hiszpańskiej. Real Madryt wygrał 2:0, notując oba trafienia z rzutów karnych. Pierwszą „jedenastkę” wykorzystał Vinícius Júnior, drugą – Kylian Mbappé.

Alguacil sądzi, że stołecznej drużynie nie należał się rzut karny podyktowany za przewinienie na brazylijskim skrzydłowym. Arbiter Juan Martínez Munuera obejrzał sytuację na VAR-ze i zdecydował się wskazać na 11. metr.

Reklama

– Dla mnie był tylko jeden rzut karny. To wstyd, naprawdę niszczymy piłkę nożną – stwierdził na pomeczowej konferencji prasowej trener gospodarzy.

WIĘCEJ NA WESZŁO:

Reklama

Fot. Newspix

Bartosz Lodko

Swoją przygodę z Weszło, a w zasadzie z Weszło Junior, z którym jest związany od pięciu lat, rozpoczął od zagranicznego reportażu. Co prawda z oddalonej o kilkanaście kilometrów od polskiej granicy Karwiny, ale to już szczegół. Ma ten problem, że naprawdę za żadną drużynę nie trzyma kciuków, chociaż czasem może i by chciał.

Rozwiń
[email protected]

Najnowsze

Reklama

La Liga

Reklama
La Liga

Alvarez chce transferu. Atletico złoży skargę na Barcelonę

Braian Wilma
3
Alvarez chce transferu. Atletico złoży skargę na Barcelonę
Ekstraklasa

Lech czeka na kluczową decyzję. Przyszłość jednego z liderów wciąż niepewna

Kacper Korpak
20
Lech czeka na kluczową decyzję. Przyszłość jednego z liderów wciąż niepewna
La Liga

Barcelona szuka zastępcy Lewandowskiego. Nie tylko Alvarez

Maciej Piętak
5
Barcelona szuka zastępcy Lewandowskiego. Nie tylko Alvarez