Górnik Łęczna ratuje remis w starciu z ŁKS-em Łódź

Opracowanie:Damian Popilowski

05 sierpnia 2024, 22:35 • 2 min czytania 6 komentarzy

ŁKS Łódź zmierzał już po wygraną i to pomimo grania w osłabieniu, lecz na sam koniec Górnik Łęczna zdołał wyrównać. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Starcie ŁKS Łódź z Górnikiem Łęczną było ostatnim w trzeciej kolejce I ligi. Pierwsza połowa nie należała do najciekawszych w historii piłki nożnej i na bramki przyszło nam czekać aż do drugiej odsłony, ale wreszcie się udało w 50. minucie.

Akcja rozpoczęła się wrzutem z autu, który ostatecznie doprowadził do dośrodkowania. Piłka trafiła do Andreu Arasy. 25-latek najpierw trafił strzałem głową w słupek, lecz piłka po odbiciu szczęśliwie do niego wróciła i dobitka była już skuteczna.

Kilka minut później ŁKS osłabił Adrien Louveau, który otrzymał czerwoną kartkę za bardzo groźną interwencję w powietrzu. Dziesięciu zawodników drużyny gospodarzy dzielnie utrzymywało wynik do samej końcówki, ale wtedy idealnym dośrodkowaniem popisał się Spacil, a Damian Warchoł już tylko dostawił nogę, ratując punkt swojej drużynie.

Więcej trafień nie zobaczyliśmy. ŁKS Łódź zremisował z Górnikiem Łęczna 1:1.