Wieczysta z wysoką wygraną, piękny gol Trąbki [WIDEO]

Opracowanie:Piotr Rzepecki

03 sierpnia 2024, 15:50 • 2 min czytania 5 komentarzy

Od porażki z drugą ligą przywitała się Wieczysta, ale błyskawicznie drużyna Sławomira Peszki weszła na odpowiednie tory. Dziś z rezerwami ŁKS-u zagrała koncertowo, wygrywając 4:0. Kibice mogli podziwiać bardzo ładne gole, zwłaszcza trafienie Michała Trąbki zasługuje na uznanie.

Strzelanie rozpoczął właśnie Trąbka w 27. minucie. Jeszcze przed przerwą były zawodnik Stali Mielec podwyższył wynik na 2:0. Druga bramka była wyjątkowej urody. Trąbce dograł przed polem karnym Jacek Góralski i środkowy pomocnik Wieczystej odpalił prawdziwą rakietę. Nie mógł nic zrobić golkiper drugiej drużyny ŁKS-u, Tomasz Kucharski.

Kolejne bramki padały już po przerwie. Na 3:0 uderzył Hiszpan Chuma, który trafił do drugoligowca przed sezonem. To jego pierwszy gol w nowych barwach.

Wynik w samej końcówce ustalił Paweł Łysiak, który również może mówić o premierowym trafieniu w bieżącym sezonie.

Wieczysta ma sześć oczek na koncie. Przed tygodniem udało się krakowskiemu zespołowi wygrać z rezerwami Zagłębia Lubin. Za tydzień podopieczni Peszki zagrają na wyjeździe z KKS-em Kalisz.

Wieczysta Kraków – ŁKS II Łódź 4:0 (2:0)

Bramki: Trąbka 27, 44′, Chuma 65′, Łysiak 87′

Urodził się dzień po Kylianie Mbappe. W futbolu zakochał się od czasów polskiego trio w Borussi Dortmund. Sezon 2012/13 to najlepsze rozgrywki ever, przynajmniej od kiedy świadomie śledzi piłkarskie wydarzenia. Zabawy z kotem Maurycym, Ekstraklasa, powieści Stephena Kinga.