Pierwszy rzut karny przeciwko Górnikowi od… lipca 2023 roku

Bartosz Lodko

21 lipca 2024, 18:46 • 1 min czytania

Reklama
Pierwszy rzut karny przeciwko Górnikowi od… lipca 2023 roku

Zagrywając ręką we własnej szesnastce w starciu z Lechem Poznań, Soichiro Kozuki przerwał imponującą serię Górnika…

Reklama

Portal „EkstraStats” zauważył, że w żadnym z 32 ostatnich meczów ligowych nie podyktowano rzutu karnego przeciw drużynie z Zabrza.

Aż do dziś.

Reklama

W spotkaniu z Lechem Poznań sędzia Damian Sylwestrzak podyktował rzut karny dla „Kolejorza” za zagranie futbolówki ręką, którego dopuścił się Japończyk Soichiro Kozuki. Jedenastkę na bramkę dla gospodarzy zamienił w 32. minucie Mikael Ishak.

Ostatni raz rzut karny przeciwko Górnikowi Zabrze podyktowano w meczu 2. kolejki sezonu 2023/24. Wówczas na listę strzelców wpisał się Kajetan Szmyt z Warty Poznań, który zdołał pokonać Daniela Bielicę.

Reklama

WIĘCEJ NA WESZŁO:

Fot. Newspix

Bartosz Lodko

Swoją przygodę z Weszło, a w zasadzie z Weszło Junior, z którym jest związany od pięciu lat, rozpoczął od zagranicznego reportażu. Co prawda z oddalonej o kilkanaście kilometrów od polskiej granicy Karwiny, ale to już szczegół. Ma ten problem, że naprawdę za żadną drużynę nie trzyma kciuków, chociaż czasem może i by chciał.

Rozwiń
[email protected]

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Widmo „hańby w Kansas City”. Kuriozalna sytuacja w grupie J

Jan Broda
3
Widmo „hańby w Kansas City”. Kuriozalna sytuacja w grupie J

Ekstraklasa

Reklama
Ekstraklasa

Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala

Mikołaj Duda
1
Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala
Ekstraklasa

Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie

Jan Broda
12
Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie