Wirtz bohaterem! Rzutem na taśmę doprowadził do dogrywki [WIDEO]

Opracowanie:Damian Popilowski

05 lipca 2024, 20:08 • 1 min czytania 1 komentarz

21-latek był bezbłędny w polu karnym i doprowadził do remisu 1:1 podczas ćwierćfinałowego meczu mistrzostw Europy.

Do drugiej połowy musieliśmy czekać na bramki w tym spotkaniu. Wynik otworzył Dani Olmo w 51. minucie Lamine’a Yamala. Mogło się już wydawać, że więcej trafień nie uświadczymy, lecz wtedy w samej końcówce, a konkretnie w 89. minucie Florian Wirtz znalazł się w odpowiednim miejscu w polu karnym, oddał błyskawiczny strzał i zapewnił swojej drużynie dogrywkę: