Motor Lublin przedłuża kontrakty z Rudolem i Najemskim

Paweł Wojciechowski

25 czerwca 2024, 16:40 • 1 min czytania

Reklama
Motor Lublin przedłuża kontrakty z Rudolem i Najemskim

Sebastian Rudol i Arkadiusz Najemski będą dalej występować w Motorze Lublin po awansie tego klubu do Ekstraklasy. Ich kontrakty zostały przedłużone do czerwca 2025 roku.

Reklama

Umowy obu piłkarzy kończyły się wraz z końcem czerwca, ale zostały przedłużone automatycznie o rok na podstawie odpowiednich zapisów kontraktowych.

Sebastian Rudol gra w Lublinie od sezonu 2022/23 i zaliczył z klubem dwa awanse. Wcześniej był zawodnikiem m.in. Pogoni Szczecin, Widzewa Łódź i Sandecji Nowy Sącz. W minionej kampanii 29-letni obrońca wystąpił w 27 meczach, strzelił trzy gole i miał asystę.

Z kolei Arkadiusz Najemski zagrał w ostatnim sezonie w 27 spotkaniach, zanotował trzy trafienia i dwie asysty. 28-latek występuje w Lublinie od sezonu 2020/21.

Reklama

WIĘCEJ NA WESZŁO:

fot. Newspix

Reklama
Paweł Wojciechowski

Kibic FC Barcelony od kiedy Koeman strzelał gola w finale Pucharu Mistrzów, a rodzice większości ekipy Weszło jeszcze się nawet nie znali. Fan Kobe Bryanta i grubego Ronaldo. W piłce jak i w pozostałych dziedzinach kocha lata 90. (Francja'98 na zawsze w serduszku). Ma urodziny tego dnia co Winston Bogarde, a to, że o tym wspomina, potwierdza słabość do Barcelony i lat 90. Ma też urodziny tego dnia co Deontay Wilder, co nie świadczy o niczym.

Rozwiń
[email protected]

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Widmo „hańby w Kansas City”. Kuriozalna sytuacja w grupie J

Jan Broda
0
Widmo „hańby w Kansas City”. Kuriozalna sytuacja w grupie J

Ekstraklasa

Reklama
Ekstraklasa

Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala

Mikołaj Duda
1
Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala
Ekstraklasa

Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie

Jan Broda
7
Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie