Szalony mecz Realu Madryt! Szokujące osiem minut [WIDEO]

Patryk Stec

Opracowanie:Patryk Stec

19 maja 2024, 20:45 • 2 min czytania 0 komentarzy

Real Madryt chciał zakończyć sezon bez kontuzji, a Villarreal walczył o europejskie puchary. Do przerwy wydawało się, że wszystko idzie z godnie z planem, a swój show rozgrywał młody Arda Guler. Jednak w drugiej połowie sprawę utrudnił Alexander Sorloth, wykorzystując słabą formę Edera Militao i strzelając trzy gole (łącznie cztery w całym meczu) i doprowadzając do remisu 4:4.

Arda Guler Show

Turecki diament długo nie dostawał szans od Carlo Ancelottiego. Pod koniec sezonu trener Realu Madryt postanowił jednak wpuścić Ardę Gulera na boisko, a młody piłkarz pokazuje co potrafi.

Początek sezonu to seria kontuzji byłego gracza Fenerbahce, a gdy Turek wrócił do treningów, był bardzo powoli wprowadzany do gry. Jak wchodził na boisko, pokazywał się jednak z bardzo dobrej strony, co pobudzało tylko apetyty kibiców Realu Madryt. W niedzielę „Królewscy” mierzyli się z Villarrealem, który marzył jeszcze o grze w europejskich pucharach. Do przerwy lepszy był jednak świeżo upieczony mistrz Hiszpanii, a dwie bramki strzelił właśnie Arda Guler. Żaden zawodnik w historii Realu Madryt nie potrzebował tak mało czasu na strzelenie swoich pierwszych pięciu bramek w białych barwach.

Klasyczny hat-trick Sorlotha

W pierwszej połowie Real grał naprawdę świetnie i wydawało się, że nikt nie jest już w stanie odebrać zwycięstwa ekipie z Madrytu. Okazało się jednak, że ktoś taki jest i nazywa się Alexander Sorloth. Norweg w osiem minut zdobył trzy bramki i wyrównał wynik spotkania.

Więcej na Weszło:

Od dziecka fan Realu Madryt i hiszpańskiej piłki, ale nieobce są mu realia klubów z niższych lig. Dużą część wolnego czasu spędza na czytaniu książek o służbach specjalnych, polityce i grze w Football Managera. Ma licencję UEFA C, więc ma papier na używanie słów "tercja", "baza" i "półprzestrzeń".