Hat-trick Roberta Lewandowskiego! Polak zapewnia punkty Barcelonie [WIDEO]

Opracowanie:Damian Popilowski

29 kwietnia 2024, 23:14 • 1 min czytania 8 komentarzy

Co Marc-Andre ter Stegen zepsuje, Lewandowski naprawi. Niesamowity dzisiaj polski napastnik zdobył kolejnego gola w starciu z Valencią. Po jedenastu minutach dołożył jeszcze jednego, pięknie trafiając z rzutu wolnego.

Szalone spotkania są w tym sezonie znakiem rozpoznawczym FC Barcelony. “Duma Katalonii” rozegrała kolejny mecz, w którym kibice zobaczyli absolutnie wszystko – czerwoną kartkę, rzut karny, kontrowersje, błąd bramkarza i mnóstwo bramek. Zaczęło się od trafienia Fermina Lopeza w 22. minucie, chwilę później wyrównał Hugo Duro. Kolejną bramkę dla gości zdobył z rzutu karnego Pepelu, a pod sam koniec pierwszej połowy Giorgi Mamardaszwili został ukarany czerwoną kartką. Robert Lewandowski zdobył bramkę na 2:2 w 49. minucie, a pod sam koniec spotkania puścił hamulce i… dołożył jeszcze dwa trafienia. Ostatnie z rzutu wolnego, którego nie powstydziłby się Cristiano Ronaldo: