LIVE: Jagiellonia znów odjeżdża czołówce. Dublet Hansena z Zagłębiem!

20 kwietnia 2024, 14:43 • 1 min czytania 48 komentarzy

Rozkręca się nam 29. kolejka Ekstraklasy. W sobotę ukochane rozgrywki powinny nam przynieść solidną dawkę emocji, a daniem głównym tego dnia będzie zapowiadane jako Mecz Przyjaźni starcie Ruchu z Widzewem, które z trybun Stadionu Śląskiego obejrzy rekordowe 50 tysięcy kibiców. Jednak zanim do tego dojdzie, czeka nas równie ciekawe spotkanie w Szczecinie, gdzie Pogoń powalczy w meczu z Piastem o wskoczenie na podium. Dzień zamknie pojedynek lidera, czyli Jagiellonii z bardzo słabo wyglądającym ostatnio Zagłębiem. Zapraszamy na śledzenie dzisiejszych wydarzeń razem z nami!

Transmisja Live

22:02
No i koniec! Nie można powiedzieć, że Zagłębie nie próbowało walczyć, lecz zdecydowanie zbyt późno znalazło sposób na trafienie do siatki. A Jagiellonia? Grała swoje i zwyciężyła dojrzałością. W spotkaniu 29. kolejki Ekstraklasy drużyna gości umocniła się na fotelu lidera, a my serdecznie dziękujemy za obecność!
21:59
Zszedł z boiska autor dwóch bramek, Kristoffer Hansen. Jego miejsce zajął Tomasz Kupisz.
21:58
Sędzia doliczył cztery minuty do tego spotkania.
21:58
Hiszpan wzorowo wykorzystał piłkę dośrodkowaną przez Grzybka. Piłka jeszcze zahaczyła o słupek, ale finalnie wpadła do siatki. Zagłębie trochę późno wzięło się za odrabianie strat.
21:55
Mamy bramkę Juana Munoza!
21:54
21:51
Schodzą Kurminowski i Chodyna. Na ich miejsce pojawiają się Bułeca i Bohar.
21:50
Dojrzałość Jagiellonii Białystok jest dziś poza zasięgiem zawodników Zagłębia, którzy momentami przypominają juniorów. Można odnieść wrażenie, że oglądamy film, do którego scenariusz napisała drużyna gości.
21:47
Mamy zmianę. Z boiska schodzi Pululu, a za niego zobaczymy Jarosława Kubickiego.
21:46
21:43
21:42
No i po meczu. Ławniczak tym razem nie zdołał całkowicie zablokować piłki, co od razu skończyło się bramką. Hansen otrzymał piłkę w polu karnym i wydawało się, że był na nią gotowy już od długiego czasu - bez zastanowienia uderzył mocno po ziemi, trafiając do siatki po raz drugi. Zagłębie nie jest dziś drużyną zdolną do odwrócenia losów spotkania.
21:39
BRAMKA! Kristoffer Hansen!
21:36
Jagiellonia ma trzy punkty, więc nic jej nie obchodzi. Zagłębie próbuje, ale nic mu nie wchodzi. I tak przebiega nam ten mecz. Drużyna gości zanotowała siedem celnych trafień, gospodarze trzy, co trafnie odzwierciedla obraz gry.
21:35
Kolejna świetna interwencja Ławniczaka, który zablokował strzał Hansena. Jagiellonia znów przejmuje inicjatywę w tym spotkaniu.
21:31
Pululu otrzymał perfekcyjną piłkę, lecz uderzył tak, jakby był obrońcą rywali, który chce podać piłkę do bramkarza.
21:29
Groźnie się zrobiło tym razem pod polem karnym gospodarzy. Zobaczyliśmy kilka dośrodkowań z rzędu, lecz świetna interwencja Ławniczaka oddaliła niebezpieczeństwo.
21:27
Kwadrans drugiej odsłony spotkania za nami. Zagłębie atakuje, miesza, próbuje, lecz nie potrafi póki co zamienić tego na bramkę.
21:26
Zmiana w Zagłębiu. Żegnamy Tomasza Pieńko, witamy Mateusza Wdowiaka.
21:25
Żółta kartka dla Mateusza Grzybka, który nie trafił w nogę rywala za pierwszym razem, więc spróbował kolejny raz i wreszcie się udało.
21:23
Imaz jest dziś najlepszym zawodnikiem Zagłębia. Bardzo złe podanie Hiszpana.
21:20
Kurminowski tym razem znacznie lepiej. Zaczyna to wszystko powoli pachnieć wyrównaniem, Jagiellonia nie wyszła jeszcze z szatni.
21:16
Kurminowski nie doskoczył do piłki, którą posłał mu Chodyna. Gospodarze lepiej weszli w drugą odsłonę tego spotkania, lecz nie sprawiają większego zagrożenia. Jagiellonia ma wszystko pod kontrolą.
21:13
Spokojny początek drugiej odsłony tego spotkania. Zagłębie ostrożnie rozgrywa piłkę i starannie buduje akcję, wysoko ustawiona Jagiellonia próbuje im przeszkadzać.
21:10
Rozpoczynamy drugą połowę. Bez zmian w obu drużynach.
21:02
20:56
Koniec pierwszej połowy! Jagiellonia Białystok prowadzi z Zagłębiem Lubin 1:0 po bramce Kristoffera Hansena. Gospodarze byli przestraszeni przez długi czas, lecz w którymś momencie "przeskoczyło" i coraz śmielej poczynali sobie pod polem karnym przeciwnika. Mnóstwo strzałów, wiele dobrych sytuacji i bardzo dobre widowisko, w którym nic jeszcze nie jest rozstrzygnięte.
20:52
Pierwsza połowa tego spotkania potrwa dwie minuty dłużej.
20:51
Jak to nie wpadło do siatki? Ogromne zamieszanie w polu karnym Jagiellonii, Kopacz nie wykorzystał świetnej sytuacji. Pokazało to jednak drużynie gospodarzy, że rywal nie jest niezniszczalny. Zagłębie gra coraz odważniej.
20:48
20:48
Alomerović zgłaszał problemy ze zdrowiem i wyglądało to na uraz mięśniowy, lecz po chwili wrócił do gry. Wygląda na to, że wszystko w porządku.
20:46
Gospodarzom brakuje dziś wykończenia. Strzały zawodników Zagłębia są przeważnie blokowane lub kończą się piłką na trybunach. Ma to również odzwierciedlenie w statystykach - na 11 strzałów, tylko jeden celny.
20:40
Celny strzał Hansena z rzutu wolnego i piłka odbiła się od Dioudisa, lecz ostatecznie nie wyszło z tego nic więcej.
20:37
Za nami 30 minut gry i łącznie... 16 strzałów. Nie trzeba chyba dodawać, że większość z nich zanotowała drużyna gości.
20:35
Tak padła bramka dla Jagiellonii:
20:34
20:34
Świetne podanie do Imaza, który jednak za bardzo się zastanawiał i nieco przy tym pogubił. To jego trzecia zmarnowana sytuacja w tym spotkaniu.
20:32
Mocne uderzenie Chodyny. Szkoda, że nie w bramkę.
20:31
20:29
Zagłębie jest wycofane. Przypomina przegrywającego pięściarza, który boi się zaatakować, aby znów nie oberwać. Mamy 24 minutę, Jagiellonia prowadzi i nic nie wskazuje na to, aby miało się to w najbliższym czasie zmienić.
20:28
20:23
To musiało się tak skończyć. Wdowik dośrodkował piłkę idealnie na głowę Hansena, który uderzył jak na treningu. Zagłębie musi wziąć się do roboty i szybko coś zmienić.
20:21
GOL DLA JAGIELLONII!
20:20
Ogromna przewaga w posiadaniu piłki drużyny gości, która gra bardzo rozważnie i jest groźna w ofensywie. Pachnie bramką.
20:18
Jagiellonia Białystok zaczęła bardzo spokojnie, aby po chwili zaatakować. Marczuk z prawego skrzydła wyłożył fantastyczną piłkę Imazowi, który uderzył jednak prosto w bramkarza. To akcja z gatunku tych, które mogą się zemścić.
20:14
Mocny start tego spotkania i spore zamieszanie w polu karnym Zagłębia Lubin, które zakończyło się strzałem Imaza z przewrotki w poprzeczkę!
20:00
Dziękujemy za obecność i zapraszamy na następne widowisko!
19:59
Koniec spotkania. Widzew Łódź wygrywa 3:2 mecz przyjaźni z Ruchem Chorzów, który pełen był szaleństwa i zwrotów akcji. Ostatecznie jednak "Niebieskim" brakowało skuteczności, co raz za razem wykorzystywała drużyna gości.
19:57
Szalone zrobiło się nam to widowisko pod każdym względem. To zdecydowanie udany dzień Miłosza Kozaka, który strzelił w Ibizę, co zmyliło Rafała Gikiewicza i pozwoliło piłce wpaść do siatki.
19:55
Bramka dla Ruchu Chorzów! Miłosz Kozak po raz drugi!
19:54
Podwójna zmiana w Widzewie. Noah Diliberto i Dominik Kun wchodzą za Frana Alvareza i Bartłomieja Pawłowskiego.
19:52
Bartłomiej Pawłowski wykorzystał rzut karny, który został podyktowany po zagraniu ręką Josemy we własnym polu karnym. Widzew Łódź prowadzi już 3:1!
19:50
RZUT KARNY DLA WIDZEWA PO ANALIZIE VAR!
19:49
Bartłomiej Pawłowski otrzymał swoją trzecią żółtą kartkę w tym sezonie za atak łokciem w powietrzu. Nie był zadowolony z tego uderzenia Patryk Sikora, który czeka na pomoc medyczną.
19:47
Zmiana w ekipie gospodarzy. Boisko opuszcza Mateusz Bartolewski, za niego melduje się Michał Feliks.
19:46
Tymczasem obudził się Bartłomiej Pawłowski, który zaatakował boczną siatkę. Było blisko, aby zamknąć ten mecz.
19:44
Po tak długiej przerwie zawodnicy sprawiają wrażenie, jakby zupełnie wypadli z rytmu. Na razie żadna ze stron nie zagroziła poważnie przeciwnikowi.
19:42
Josema uderzał z dystansu, a jedyną wadą jego strzału było to, że okazał się niecelny. Ruch Chorzów nadal przegrywa 1:2 z Widzewem.
19:40
Arbiter doliczył 15 minut do tego spotkania. Jeśli więc nic się nie wydarzy, Ruch ma jeszcze trochę czasu na wyrównanie.
19:38
Gramy dalej! Sędzia Łukasz Kuźma pozwala na wznowienie meczu.
19:36
Zawodnicy już na murawie! Za chwilę (prawdopodobnie) wznawiamy grę!
19:35
Na boisku coraz mniej dymu. Sędzia Łukasz Kuźma przekazał, że organizatorzy robią wszystko, aby udało się dograć ten mecz "zgodnie z planem". Za trzy minuty zawodnicy mają wrócić na boisko. Teraz wszystko zależy od tego, czy za moment nie pojawi się...więcej dymu.
19:31
19:30
Pojawiła się informacja, że jeśli sytuacja się nie poprawi, spotkanie może dziś zostać przedwcześnie zakończone! Jeśli nie, to trzeba się nastawić na minimum 15 minut doliczonego czasu.
19:20
Chyba poczekamy sobie nieco dłużej. Boisko jest całkowicie zadymione.
19:19
19:18
Mamy hat-trick, jeśli chodzi o przerwy w tym spotkaniu. Niesamowita atmosfera na trybunach.
19:13
Trzecia zmiana w Widzewie. Zszedł Antoni Klimek, za niego pojawił się Andrejs Ciganiks, którego pierwszym akcentem w meczu było złożenie się do przewrotki. Drużyna gości próbuje wybić z rytmu Ruch, który uwierzył, że może dziś wyszarpać przynajmniej punkt.
19:11
Lekki ukłon dla kibiców jest, lecz prawdziwym uhonorowaniem dzisiejszej frekwencji byłby remis. "Niebiescy" dadzą radę?
19:09
19:08
Miłosz udowodnił, że jest kozakiem. Trener Janusz Niedźwiedź dopiero co wpuścił go na boisko, a on od razu odpłacił się bramką po podaniu kolejnego zmiennika, Adama Vlkanovy.
19:07
BRAMKA DLA RUCHU! 1:2!
19:06
Fabio Nunes już dzisiaj nie pogra, za to Kamil Cybulski tak. Mamy zmianę w drużynie gości.
19:05
Gra została wznowiona, Ruch Chorzów ma sporo do zrobienia i coraz mniej czasu.
19:03
Zejdzie także Juliusz Letniowski, za którego zobaczymy Filipa Starzyńskiego.
19:01
Mamy zmianę w ekipie gospodarzy. Boisko opuścił Daniel Szczepan, a za niego wejdzie Adam Vlkanova.

18:58
18:58
Jak dużo kibiców, to i dużo dymu. Kolejna przerwa w grze.
18:56
Kibice jednak bawią się w najlepsze. 50 087 fanów na trybunach, co stanowi rekord frekwencji w XXI wieku!
18:55
Nad boiskiem siwo, na murawie szaro, przynajmniej dla kibiców gospodarzy. Ruch Chorzów przechodzi do ataku pozycyjnego, lecz gra dokładnie tak, jak w pierwszej odsłonie, skutkiem czego - tak samo jak w pierwszej odsłonie - nic z tego nie wynika. “Niebiescy” grają dziś adekwatnie do swojego miejsca w tabeli. Kuriozalne błędy i brak odpowiedniego pomysłu, jak to wszystko naprawić.
18:53
Mamy zmianę. Z boiska schodzi mocno dziś poturbowany Łukasz Moneta, a za niego pojawi się Miłosz Kozak.
18:52
Tutaj bramka Widzewa Łódź na samym początku drugiej połowy:
18:50
18:47
18:46
Sędzia Łukasz Kuźma zatrzymał na moment grę z uwagi na gęsty dym, lecz po krótkiej chwili gramy dalej.
18:42
18:41
Dante Stipica chciał uratować piłkę, lecz wykopał ją prosto pod nogi Sancheza, który wiedział, co ma zrobić. Nie da się wygrać, oddając przeciwnikowi pustą bramkę. Kuriozalne trafienie.

18:39
Druga bramka Widzewa! Co za błąd, 0:2!
18:39
Świetna interwencja Rafała Gikiewicza! Patryk Sikora pozazdrościł szybkiego zdobycia bramki i uderzył bardzo mocno, lecz w środek bramki.
18:36
Druga połowa! Od środka zaczyna Ruch.
18:34
Zawodnicy wrócili już na boisko, niebawem zaczynamy. Murawa zapłonie?
18:30
To może w drugiej połowie Ruch strzeli bramkę na samym początku? Teoretycznie jest to możliwe.
18:27
18:21
18:20
I tak nam minęła pierwsza połowa tego spotkania. Widzew prowadzi do przerwy z Ruchem 1:0 w ramach 29. kolejki Ekstraklasy, zdobywając bramkę już w drugiej minucie spotkania. Ekipa z Chorzowa musi wyjść na drugą odsłonę z lepszym planem.

18:17
Na sam koniec pierwszej odsłony meczu żółty kartonik obejrzał Fabio Nunes.

18:15
Powoli kończy nam się pierwsza połowa. Ruch wydaje się podłamany straconą bramką i chociaż robi spore zamieszanie, to nie zapowiada się na zmianę wyniku.
18:13
Po sporym zamieszaniu i kilku zablokowanych strzałach, Widzew Łódź próbuje uspokoić grę. Alvarez strzelał z dystansu, lecz sam chyba nie wierzył, że to może wpaść do siatki.
18:08
Gra została wznowiona, a my jak na razie obserwujemy to, co piękne w Ekstraklasie, czyli walkę o piłkę w środkowej części boiska bez groźniejszych akcji ofensywnych.

18:05
Łukasz Moneta strzelił, lecz wysoko i daleko, a w dodatku zderzył się sekundę później z Luisem Silvą. Interweniują medycy.
18:03
 Pierwszą żółtą kartkę w tym meczu otrzymuje Juan Ibiza, który przewrócił w walce o piłkę Daniela Szczepana.
18:01
Minęło 30 minut. Widzew Łódź nadal prowadzi, Ruch jest póki co bezradny. Czy będzie w stanie przełamać defensywę rywali jeszcze w pierwszej odsłonie tego spotkania?
17:58
Jordi Sanchez biegł tak, jakby chciał się zatrzymać dopiero w bramce, lecz został zablokowany przez Szymona Szymańskiego.

17:56
17:54
Łukasz Moneta był bardzo blisko wyrównania, lecz gdyby Ruch Chorzów wykorzystywał wszystkie sytuacje, to nie byłby na ostatnim miejscu w tabeli. Dalej 0:1.
17:51
Groźne uderzenie Pawłowskiego, który bardzo chce się dziś wpisać na listę strzelców.
17:48
Widzew pozwolił rywalom na przejęcie inicjatywy, czekając na najlepszą sposobność do zadania drugiego ciosu.
17:45
Ruch prowadzi cierpliwy atak pozycyjny na połowie gości. Nie zapowiada się na to, abyśmy zobaczyli szybką odpowiedź.
17:42
17:36
Taniec Bartłomieja Pawłowskiego, bramka Luisa Silvy i wszystkie plany ekipy z Chorzowa muszą zostać zmodyfikowane. Szykuje się ciekawe widowisko.
17:34
Bramka! 1:0 dla Widzewa!!!
17:32
Zaczynamy! Ruch ma zaległe rachunki do wyrównania z ekipą z Łodzi za przegraną w rundzie jesiennej. Zobaczymy, jak groźny będzie, nie mając niczego do stracenia.
17:16
Ruch Chorzów postara się dziś przerwać serię pięciu meczów bez zwycięstwa, za to Widzew Łódź ma passę... pięciu spotkań bez porażki.
17:10
Przenosimy się do Chorzowa, gdzie na Stadionie Śląskim zasiądzie dziś ponad... 50 tys. kibiców!
17:06
Tutaj karny Grosickiego:
17:06
17:01
Wywalczony komplet punktów oznacza, że Piast Gliwice ma ich na koncie aktualnie 35. W przyszłym tygodniu drużyna Vukovicia zagra z Wartą Poznań, natomiast "Portowców" czeka spotkanie z Jagiellonią Białystok.
16:58
Klub z czołówki Ekstraklasy zawiódł w końcówce sezonu? Stare, znaliśmy.
16:57
TO KONIEC! PIAST WYGRYWA W SZCZECINIE 2:0!
16:53
W trakcie tych kilku minut wydarzyło się więcej niż przez całą drugą połowę...
16:52
JEDNAK NIE MA GOLA - SPALONY!
16:52
Chwila, chwila - trafienie greckiego napastnika może nie zostać uznane.
16:51
Dosłownie chwilę wcześniej Kamil Grosicki zmarnował karnego (nie trafił w ogóle w bramkę), a teraz "poczarował" w szesnastce, zagrał do Koulourisa, a ten wpisał się na listę strzelców.
16:50
CO TU SIĘ STAŁO?! POGOŃ STRZELIŁA GOLA! MAMY 1:2 W SZCZECINIE!
16:49
Absolutnie beznadziejnie wykonał ten rzut karny Grosicki, nie ma już w tym meczu chyba nadziei dla Pogoni...
16:49
NIE MA GOLA!

KAMIL GROSICKI UDERZYŁ OBOK BRAMKI!
16:48
89. MINUTA - JEST RZUT KARNY!
16:48
Chodzi o przewinienie Tomasza Mokwy na Linusie Wahlqviscie. Zawodnik Piasta łapał Szweda za koszulkę, ale jeśli będzie karny, to raczej z tych miękkich.
16:47
88. minuta, Bartosz Frankowski pobiegł do monitora!
16:46
87. minuta - będzie rzut karny? Czekamy na decyzję VAR.
16:41
81. minuta, Léo Borges niemal wpakował futbolówkę do własnej bramki! Brazylijczyk ma szczęście, że i tak uratowałby go spalony.
16:37
Czemu Michael Ameyaw nie zagrywa wcześniej? To kolejny kontratak Piasta, w którym albo gubi piłkę, albo zbyt długo czeka z decyzją.
16:29
69. minuta, kolejne zmiany w drużynie szczecinian.

Wchodzą: Marcel Wędrychowski oraz Luka Zahović.
Schodzą: Alexander Gorgon i João Gamboa.
16:25
Zawodnicy Piasta starają się wychodzić z kontratakami, natomiast na razie nie przyniosło to jeszcze w drugiej połowie żadnych rezultatów.
16:17
57. minuta na zegarze, Wahan Biczachczian zameldował się na boisku. Zszedł Przyborek.
16:11
52. minuta, z lewej strony boiska wrzucał Alexander Gorgon, lecz Adrian Przyborek uderzył z woleja zbyt wysoko.
16:09
Pogoń Szczecin stara się atakować - był rożny, był strzał z dystansu, nie ma precyzji.
16:08
16:04
Wracamy z drugą połową!

Jedna zmiana, ale... w drużynie Piasta Gliwice. Schodzi Krykun, wchodzi Kostadinov.
15:53
No nie jest to niespodzianka, a sensacja.

Pogoń miała wskoczyć na podium, podgrzać jeszcze walkę o mistrzostwo, ale na razie nic nie wskazuje na to, aby miało jej się to udać. Piast całkowicie zablokował Portowców, a w dodatku dwukrotnie potrafił ich zaskoczyć i zasłużenie prowadzi 2:0.

Gustafsson będzie musiał porządnie wstrząsnąć swoją drużyną w przerwie.
15:49

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY!

15:48

Ależ było blisko!

Mogło być 3:0!

Beznadziejne zachowanie Borgesa, który po prostu podał do Krykuna. Ten pociągnął akcję, zagrał prostopadle do Felixa, ale Hiszpan uderzył ponad bramką.
15:45
Zawodnikom Pogoni powoli zaczynają puszczać nerwy.

Nie ma się co dziwić, póki co są totalnie bezradni. Piast naprawdę imponuje, trudno uwierzyć, że to ta sama drużyna co w poprzednich spotkaniach.
15:43
15:40
Kolejna próba Grosickiego!

Tym razem celna, ale fantastycznie interweniuje Plach!
15:40
Trochę głupie zachowanie Dziczka. Pomocnik Piasta kopnął Gorgona przed polem karnym, choć nie miał szans na uderzenie w piłkę.

Zawodnicy Pogoni od razu otoczyli sędziego, domagając się kartki, ale bez przesady...
15:37
Pogoni wychodzi na razie tylko jedno - dośrodkowania Koutrisa.

Niestety koledzy nie potrafią ich wykorzystać. Tym razem obok bramki uderzał Koulouris.
15:35
Trzeba przyznać, że Piast dzisiaj imponuje.

Pressing podopiecznych trenera Vukovicia sprawia, że Pogoń zupełnie nie może złapać rytmu.
15:33
Szybka odpowiedź Pogoni! Indywidualny rajd Grosickiego, ale uderzenie obok słupka.
15:32
Serca kibiców Pogoni zadrżały po raz kolejny!

Mokwa zagrał do Szczepańskiego za plecy obrońców. Pomocnik Piasta pokonał Cojocaru w starciu sam na sam, ale złamał linię spalonego. Nie ma bramki!
15:28
15:28
15:27
Nie ma się co oszukiwać, kryminał w szeregach obronnych Pogoni.

Felix miał tyle miejsca, że mógł zrobić to, na co miał ochotę.
15:25
Niezła akcja Piasta, bierność zawodników Pogoni i to już jest naprawdę sensacja!

Pyrka zagrywa do Felixa ustawionego tuż przed polem karnym. Hiszpan uderza precyzyjnie z dystansu, Cojocaru bez szans!
15:23

GOOL! 2:0!

15:21
15:19
Pogoń próbuje szybko odpowiedzieć, ale na razie bardzo nieudolnie. Sporo niedokładności w poczynaniach gospodarzy.
15:15
Po świetnym wrzucie z autu w pole karne Joao Felix zgrywa piłkę do Huka, a ten głową zaskakuje Cojocaru.

Niespodzianka w Szczecinie!
15:13

GOL! PIAST UCISZA STADION W SZCZECINIE!

15:11
15:07

ALEŻ OKAZJA POGONI!

Kolejne precyzyjne dośrodkowanie Koutrisa. Tym razem głową uderzał Gamboa, ale trafił wprost w Placha!
15:05
Pierwsza okazja Pogoni.

Dośrodkowanie Koutrisa, uderzenie głową Ulvestada, ale piłka przelatuje daleko obok bramki.
15:01

RUSZYLI!

14:59
Obie drużyny już na murawie, za chwilę startujemy!
14:55
Historia ostatnich starć Pogoni z Piastem nie napawa optymizmem...

Trzy ostatnie pojedynki tych drużyn w Ekstraklasie to trzy remisy, w tym dwa bezbramkowe.

Miejmy nadzieję, że tym razem będzie ciekawiej!
14:49
A oto składy obu drużyn:

POGOŃ: Cojocaru - Koutris, Malec, Leo Borges, Wahlqvist - Gamboa - Grosicki, Ulvestad, Gorgon, Przyborek - Koulouris

PIAST: Plach - Mokwa, Czerwiński, Huk, Pyrka - Tomasiewicz, Dziczek - Krykun, Szczepański, Ameyaw - Felix
14:46
Halo, halo!

Startujemy z Ekstraklasowym graniem w Ekstraklasie. Pierwszy mecz to Szczecin i starcie Pogoni z Piastem. Faworyt może być tylko jeden, ale jak wiadomo - nie takie rzeczy ten stadion już widział. Ale jeśli gospodarze wygrają, wskoczą na podium.